Drabužinės

Galimi kampinių spintų matmenys aukštis  nuo 400 mm iki 3500 mm, P – nuo 200 mm iki...

Varstomos durys aukštis nuo 200 mm iki 2750).

Stumdomos durys aukštis   nuo 400 mm iki 2750 mm).

 

Drabužinė projektuojama atskiroje patalpoje, į kurią įėjus visi rūbai ir kiti daiktai matosi iškart. Drabužinėje galima išsirinkti norimą rūbą, pasimatuoti, pasižiūrėti į keletą skirtingų variantų vienu metu. Pagal konstrukciją drabužinės įrenginėjamos keliais būdais, populiariausi yra:

 

Atvirų ar uždaromų skyrių eilė

 

Klasikinė korpusinių baldų konstrukcija, kurioje ant vertikalių pertvarų montuojamos lentynos, stalčiai ir kabyklos. Paprastai gaminama iš baldų plokštės (LMDF), kurios kokybė lemia gaminio kainą.

 

Ant metalinio karkaso

 

Vertikaliai sustatomi stulpai, paliekant vienodus tarpus tarp jų, o vėliau norimame aukštyje kabinamos lentynos, kabyklos arba stalčiai. Panorėjus viską galima pakeisti. Visos detalės gaminamos iš metalo (aliuminis ar kt.) profilių, kurie turi specialius laikiklius lentynoms ir stalčiams. Tvirtinimas prie sienos.

 

Pateikiame drabužinių projektų pavyzdžius. Patikusi projektą pritaikysime pagal Jūsų pateiktus matmenis. Jeigu neradote tinkamo projekto - atsiųskite mums pakoreguotą arba asmeninį su Jūsų pastabomis pasiūlymui pateikti.

 

Projektų pavyzdžiai:

Drabužinė Nr. DRA1

 

Matmenys:

2300x2550Hx2300

 

 

Turite savo projektą ar viziją? Atsiųskite mums!

Vardas  
El. paštas  
Miestas  
Tel. nr.  
Žinutė  
Priedas (galima prisegti tik 1 priedą)