Stumdomos durų sistemos

Stumdomos durys

 

Naudojant aukštos kokybės slenkančių sistemų profilius galime pasiūlyti stumdomas duris ar pertvaras bet kokioje patalpoje.

 

Šias sistemas pritaikyti galima visur: prieangiams, miegamajame, svetainėje, vaikų kambaryje, virtuvėje, vonioje, biure ir taip toliau. Stumdomos durys naudojamos įmontuojamose į nišas bei korpusinėse spintose. Taip pat jos gali būti naudojamos kaip pertvaros tarp patalpų ar vietoj paprastų durų, jos leidžia racionaliai išnaudoti kambario plotą.

 

Apatinis durų slankiojimo mechanizmas – pagrindinė durų sistemos dalis. Jis pagamintas iš plieno ir plastiko. Mechanizmas yra guolinis ir pats susitepa specialiu grafitiniu tepalu, jo pakanka maždaug 80 000 ciklų.

 

Stumdomoms durims naudojamos kokybiškos slenkančios sistemos, todėl durys atsidaro lengvai ir patogiai. Spintų durims galime pasiūlyti didžiulę užpildų įvairovę.

 

Siūlome šias KOMANDOR sistemas:

  • iš plieno - STANDARTLUX;
  • iš aliuminio - AGATLAZURYTSHAFIRSLIM.
  • Plieno sistemos Standart profiliai yra siauri, gražios formos. Plieniniai durų rėmeliai ir bėgiai gaminami iš aukštu slėgiu galvanizuoto plieno. Rėmeliai yra dažyti karštu būdu, o ne apklijuoti plėvele. 
  • Plieno sistema Lux nuo Standart tipo skiriasi tik profilio forma - profilis yra platesnis, o forma gražiai išlenkta į vidų.
  • Aliuminio sistemos Agat profilių forma gražiai išlenkta į vidų, pagrindinis šios aliuminio sistemos privalumas - daug patikimesnis apatinis ratukas ir specialūs šepetėliai apsaugantys spintos vidų nuo dulkių, bei veikiantys kaip amortizatoriai.
  • Aliumio sistema Lazuryt - šis profilis platus ir masyvus. 
  • Aliuminio sistema SHAFIR – naudojant šį profilį galima pagaminti duris iki 1200 mm pločio. Dėka dviejų atskirų kamerų, profilis sulaiko linkusią išlinkti LMDP plokštę. 
  • Aliuminio sistema SLIM – plonas, graikštus rėmelis, ši sistema ne tik ekonominė, bet ir kokybiška. 

Plačiau apie stumdomų durų sistemas skaitykite čia.

Kiekviena sistema turi platų spalvų pasirinkimą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pakabinamos stumdomos durys

Pakabinamos durys – idealus sprendimas pertvaroms tarp kambarių. Jų pagrindinė savybė – nėra apatinio bėgio. Grindys lieka nepažeistos ir patogios eksploatuoti. 

 

Pakabinama sistema turi keletą durų užpildo panaudojimo variantų. Dvigubo užpildo sistema leidžia pagaminti pakabinamas duris naudojant skirtingas medžiagas skirtingose durų pusėse. Užpildų medžiagos gali būti kombinuojamos jungiamojo profilio pagalba skirtinguose aukščiuose. 

 

Pakabinamas duris galima gaminti net iki 1200 mm pločio. Plačios pakabinamos durys visada atrodo prabangiai. Taip pat šis profilis toks tvirtas, kad jeigu kaip užpildą Jūs nuspręsite panaudoti veidrodį arba stiklą – durų plotis neturės įtakos jų saugumui.

Gaukite pasiūlymą kelių mygtuku paspaudimu!

Vardas  
El. paštas  
Miestas  
Tel. nr.  
Žinutė  
Priedas