Spintos su stumdomomis aliumininėmis

durimis

Kurkime Jūsų būsimą individualią spintą kartu

- OKI Baldai komanda

Greitai ir kokybiškai projektuojame bei gaminame individualias spintas su stumdomomis aliumininėmis durimis. 

 

Spintos su stumdomomis durimis dažniausiai yra montuojamos nišoje, tačiau jos taip pat gali būti gaminamos kaip laisvai pastatomos spintos bei turėti vieną ar du matomus šonus. 

 

Stumdomų durų apatinis bei viršutinis bėgeliai dažniausiai yra tvirtinami tiesiogiai prie grindų ar lubų, bet klientui pageidaujant bėgeliai gali būti tvirtinami ant plankučių. 

 

Spintos su stumdomomis durimis taip pat gali būti montuojamos esant įtempiamoms ar pakabinamoms luboms net jeigu iš anksto nebuvo paruošta vieta tvirtinimui. Tokiu atveju mes spintą gaminame su pilnomis sienelėmis bei stogeliu.

Projektuojant bei gaminant individualias spintas mes visada skiriame itin didelį dėmesį ne tik spintos funkcionalumui ir vidaus išdėstymui, bet ir spintos baldinių plokščių parinkimui pagal kliento norus bei biudžetą ar esamą namų interjerą.

 

Siūlome rinktis iš įvairių baldinių plokščių gamintojų: EGGER (Austrija), Gruppo Mauro (Italija), Cleaf (Italija) ir kitų.

 

Baldinės plokštės gali būti labai įvairių tipų: skirtingų gylių tekstūrų priklausomai nuo gamintojo,  natūralios ar degintos medienos imitacijos ar net akmens, tekstilės ir odos imitacijos. Be abejo plokštės gali būti vientisos spalvos, matinės ir blizgios.

 

Taip pat baldinę plokštę galime nudažyti bet kokia spalva pagal NCS ar RAL bei siūlome baldinių plokščių frezavimą bet kokiu raštu.

 

Nepriklausomai nuo kliento pasirinktos baldinės plokštės, mes visada stalčiuose komplektuojame itin kokybišką bei lengvai naudojamą Hettich furnitūrą. 

 

Įprastus stalčius komplektuojame su Hettich Quadro bėgeliais. Ypatingai malonūs ir patogūs naudotis. Lengva ir tyli stalčiaus eiga, minkštas uždarymas, mechanizmas paslėptas po stalčiaus dugnu. 

 

Dideliems bei sunkiems stalčiams (apkrova iki 70 kg) gaminti naudojame ypač tvirtus ir patikimus bėgelius Hettich Actro 5D. Lengva ir tyli stalčiaus eiga net ir pilnai pakrauto, minkštas uždarymas, mechanizmas paslėptas po stalčiaus dugnu. 

 

Staliukams, mažoms komodoms bei prabangiems baldams siūlome rinktis vieną geriausių stalčių sistemų Hettich AvanTech YOU. 

Siekdami kuo aukštesnės baldo kokybės ir estetiškesnio bei prabangesnio vaizdo mes savo gaminamuose balduose visada stengiamės naudoti kuo mažiau pastebimų lengvai tvirtinimo elementų. Juos rinkti kuo smulkesnius bei kaip įmanoma labiau priderinti prie baldo neprarandat tvirtumo.

 

Dėl šios priežasties dažniausiai baldų gamyboje naudojame tik pramoninio tipo baldines stakles su įvairiomis frezavimo galimybėmis. Plokščių kantai yra apdirbami pramoniniu būdu.

 

Spintų surinkime naudojame specialias baldines paslėptas (viename lygyje su plokšte) jungtis Rafix (Vokietija) skirtas pertvaroms bei lentynoms tvirtinti tarpusavyje.

 

Norime, kad spintos vidaus išdėstymas būtų aktualus kaip galima ilgiau, todėl mūsų spintose įrengiame reguliuojamo aukščio lentynas. Šioms lentynoms tvirtinti naudojame metalinius minimalistinio dizaino itališkus laikiklius su gumele.

 

Galimi spintų vidaus išdėstymo variantai

 

Patikusį atsiųskite mums kainai įvertinti

dviejų stumdomų durų spintos, 1200 mm pločio

dviejų stumdomų durų spintos, 1900 mm pločio

trijų stumdomų durų spintos, 2700 mm pločio

keturių stumdomų durų spintos, 3700 mm pločio

Turite savo projektą ar viziją? Atsiųskite mums!

Adresas:
PC Domus Galerija
2 aukštas
P. Lukšio g. 32, Vilnius

Prieš atvykstant pas mus kviečiame susitarti dėl vizito laiko, kadangi galime būti išvykę.

 

Tel.:

 

+370 65236666

 

El. paštas:
info@okibaldai.lt

 

 

Vardas
El. paštas
Šalis
Miestas
Adresas
Jūsų laukas
Jūsų laukas
Kaip radote mus?
Jūsų klausimas?
Pranešimas
Priedas