Spintos su varstomomis

durelėmis

Kurkime Jūsų būsimą spintą kartu

- OKI Baldai komanda

Greitai ir kokybiškai projektuojame bei gaminame spintas su varstomomis durelėmis. 

 

Spintos su varstomomis durelėmis mūsų manymu yra pats patogiausias ir funkcionaliausias spintų tipas. Šios spintos ilgiau išlaiko išliekamąją vertę bei visada yra vertinamas kaip prabangesnis baldas palyginus su spinta su stumdomomis durimis.

 

Spintų su varstomomis durelėmis didelis privalumas yra tame, kad joms nėra reikalingas didelis gylis norint patogiai jomis naudotis, kadangi nėra bėgelių. Jos gali būti pačių įvairiausių formų: kampinės, trikampės ir pan., būti nišoje ar pilnai laisvai pastatomos. 

 

Varstomos durelės netrukdo stalčių bei kitų spintos elementų montavimui bei planavimui, tad spintos vidus gali būti pilnai pritaikytas pagal jūsų norus.

 

Projektuojant bei gaminant spintas mes visada skiriame itin didelį dėmesį ne tik spintos funkcionalumui ir vidaus išdėstymui, bet ir spintos baldinių plokščių parinkimui pagal kliento norus bei biudžetą ar esamą namų interjerą.

 

Siūlome rinktis iš įvairių baldinių plokščių gamintojų: EGGER (Austrija), Gruppo Mauro (Italija), Cleaf (Italija) ir kitų.

 

Baldinės plokštės gali būti labai įvairių tipų: skirtingų gylių tekstūrų priklausomai nuo gamintojo,  natūralios ar degintos medienos imitacijos ar net akmens, tekstilės ir odos imitacijos. Be abejo plokštės gali būti vientisos spalvos, matinės ir blizgios.

 

Taip pat baldinę plokštę galime nudažyti bet kokia spalva pagal NCS ar RAL bei siūlome baldinių plokščių frezavimą bet kokiu raštu.

 

Nepriklausomai nuo kliento pasirinktos baldinės plokštės, mes visada stalčiuose komplektuojame itin kokybišką bei lengvai naudojamą Hettich furnitūrą. 

 

Įprastus stalčius komplektuojame su Hettich Quadro bėgeliais. Ypatingai malonūs ir patogūs naudotis. Lengva ir tyli stalčiaus eiga, minkštas uždarymas, mechanizmas paslėptas po stalčiaus dugnu. 

 

Dideliems bei sunkiems stalčiams (apkrova iki 70 kg) gaminti naudojame ypač tvirtus ir patikimus bėgelius Hettich Actro 5D. Lengva ir tyli stalčiaus eiga net ir pilnai pakrauto, minkštas uždarymas, mechanizmas paslėptas po stalčiaus dugnu. 

 

Staliukams, mažoms komodoms bei prabangiems baldams siūlome rinktis vieną geriausių stalčių sistemų Hettich AvanTech YOU. 

Siekdami kuo aukštesnės baldo kokybės ir estetiškesnio bei prabangesnio vaizdo mes savo gaminamuose balduose visada stengiamės naudoti kuo mažiau pastebimų lengvai tvirtinimo elementų. Juos rinkti kuo smulkesnius bei kaip įmanoma labiau priderinti prie baldo neprarandat tvirtumo.

 

Dėl šios priežasties dažniausiai baldų gamyboje naudojame tik pramoninio tipo baldines stakles su įvairiomis frezavimo galimybėmis. Plokščių kantai yra apdirbami pramoniniu būdu.

 

Spintų surinkime naudojame specialias baldines paslėptas (viename lygyje su plokšte) jungtis Rafix (Vokietija) skirtas pertvaroms bei lentynoms tvirtinti tarpusavyje.

 

Norime, kad spintos vidaus išdėstymas būtų aktualus kaip galima ilgiau, todėl mūsų spintose įrengiame reguliuojamo aukščio lentynas. Šioms lentynoms tvirtinti naudojame metalinius minimalistinio dizaino itališkus laikiklius su gumele.

 

Spinta su varstomomis durelėmis turi būti lengvai atidaroma ir kiek įmanoma tyliau bei švelniau uždaroma. Lankstai ir vyriai turi atlaikyti sunkias bei didelio aukščio fasadines plokštes. Todėl mūsų gaminamose spintose su varstomomis durelėmis mes visada komplektuojame itin kokybišką bei lengvai naudojamą Hettich furnitūrą. 

 

Lankstai ir vyriai iš Hettich Sensys su tyliu bei minkštu uždarymu - pritraukimu. Lengvas ir sklandus durelės varstymas. Hettich Sensys garantuoja, kad jūsų spinta jums būtų pati maloniausia.

Savo klientams siūlome spintas su minkšta sėdima dalimi. Galite rinktis iš įvairių audinių bei jų spalvų. Jų pavyzdžius galite rasti mūsų salone.

 

Labai patogu ir funkcionalu prieškambario spintoje ar drabužinėje. Po sėdima dalimi dažniausiai daromos varstomos durelės ar keli stalčiai.

 

Minkšta dalis taip pat gali būti tvirtama prie nugaros ir sienelės arba tik ant sėdimos dalies. 

 

Mūsų gaminamose spintose su varstomomis durelėmis mes taip pat savo klientams siūlome įrengti LED apšvietimą. LED apšvietimo dėka geriau matysis spintoje esantys daiktai, spinta galėsite naudotis kambaryje su išjungta šviesa.

 

Dažniausiai LED apšvietimas įsijungia automatiškai atidarius dureles. Tačiau yra galimi ir kiti įjungimo būdai. 

Spintų vidaus išdėstymo variantai. 

Patikusį atsiųskite mums kainai įvertinti.

Dviejų durų, 1100 mm pločio

trijų durų, 1700 mm pločio

Turite savo projektą ar viziją? Atsiųskite mums!

Adresas:
PC Domus Galerija
2 aukštas
P. Lukšio g. 32, Vilnius

Prieš atvykstant pas mus kviečiame susitarti dėl vizito laiko, kadangi galime būti išvykę.

 

Tel.:

 

+370 65236666

 

El. paštas:
info@okibaldai.lt

 

Vardas
El. paštas
Šalis
Miestas
Adresas
Jūsų laukas
Jūsų laukas
Kaip radote mus?
Jūsų klausimas?
Pranešimas
Priedas

Max number of files: 1